CHRISTIAN BJÖRN LARSE. Porträtt av flicka. Olja på pannå, signerad och daterad 78.

180359. CHRISTIAN BJÖRN LARSE. Porträtt av flicka. Olja på pannå, signerad och daterad 78.

34 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 24 cm.

Antal besök: 1 101