SOFFA, dansk stil, 1940-50-tal.

1803543. SOFFA, dansk stil, 1940-50-tal.

Textil, stoppade fasta plymåer, sadelgjord
Längd ca 138 cm
Bredd ca 62 cm
Höjd ca 76 cm
Rygghöjd ca 50 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Sittdjup ca 52 cm.

Fläckar på sits. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 138 cm
Bredd ca 62 cm
Höjd ca 76 cm
Rygghöjd ca 50 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Sittdjup ca 52 cm.

Antal besök: 1 413