SKÅL MED LOCK, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

180345. SKÅL MED LOCK, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Längd 18, bredd 13, höjd 15 cm.

Smärre nagg i locket samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 315