TORSTEN WESSBERG. Porträtt av en kvinna. Olja på duk. Signerad T Wessberg.

180319. TORSTEN WESSBERG. Porträtt av en kvinna. Olja på duk. Signerad T Wessberg.

60x40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x40 cm.

Antal besök: 4 733