PARTI GLAS OCH KRISTALL, 14 delar, 1900-tal.

180296. PARTI GLAS OCH KRISTALL, 14 delar, 1900-tal.

Fisk. Höjd 25 cm.
Saladjär, vitmetall och glas. Längd 23 cm.
Skål, kristall, skärslipad dekor. Höjd 10 cm.
Vas, kristall, skärslipad dekor. Höjd 25 cm.
Ljusstakar, ett par, Bohemia.
Champagne glas, 8 st. Höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fisk. Höjd 25 cm.
Ljusstakar, ett par, Bohemia.

Bruksslitage.

Antal besök: 639