BJÖRN ALGE. Stolar, 1 par, Lindlöfs Interiör, Lammhult.

180287. BJÖRN ALGE. Stolar, 1 par, Lindlöfs Interiör, Lammhult.

Förkromad metallställning. Svärtad träkarm. Klädd sits. Bägge stämplade Lindlöfs 1989-03. Stapelbara.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 424