SVEN HILDING HEMPEL. Hus vid kustremsa, olja på pannå, signerad och daterad 1943.

180246. SVEN HILDING HEMPEL. Hus vid kustremsa, olja på pannå, signerad och daterad 1943.

38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Antal besök: 1 676