JENNY NYSTRÖM. TILLSKRIVEN. Porträtt av kvinna i fåtölj. Akvarell. Signerad J.N.

180233. JENNY NYSTRÖM. TILLSKRIVEN. Porträtt av kvinna i fåtölj. Akvarell. Signerad J.N.

Diameter på bildyta 12 cm.

Jenny Nyström (1854–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på bildyta 12 cm.

Jenny Nyström (1854–1946)

Antal besök: 1 590