OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KVINNOBYST i gips, 1900-talets mitt. Osignerad.

180191. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. KVINNOBYST i gips, 1900-talets mitt. Osignerad.

Höjd 38 cm.

Mindre skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Mindre skrapmärken.

Antal besök: 1 088