SKÅP, barockstil, 1900-tal.

18019. SKÅP, barockstil, 1900-tal.

Ek. Nyckel finns. Längd 130, bredd 57, höjd 180 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 600