VÄGGELIEFER, 1 par, keramik. L. Hjorth Eneret 487., Danmark. 1800-tal.

180139. VÄGGELIEFER, 1 par, keramik. L. Hjorth Eneret 487., Danmark. 1800-tal.

Diamater 26 cm.

Bruksslitage, repor, kantagg på en.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diamater 26 cm.

Antal besök: 2 880