PULPET, 1800/1900-tal.

180138. PULPET, 1800/1900-tal.

Fanerad med björk. Längd 60, bredd 44, höjd 91 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 598