FÅTÖLJ "Melissa fladdermus" läder, Kilroy Indbo, 2000-tal.

1800331. FÅTÖLJ "Melissa fladdermus" läder, Kilroy Indbo, 2000-tal.

Sitthöjd 37, rygghöjd 90 cm.

Smärre bruksslitage.

Sitthöjd 37, rygghöjd 90 cm.

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 380

Andra intressanta föremål