OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av högreståndskvinna, olja på duk.

18003. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av högreståndskvinna, olja på duk.

Otydligt skrivna informationstexter á tergo, kopia efter 1700-tals målning, 21,5 x 16 cm.

Färgbortfall, smärre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 242