FÅTÖLJER, 1 par, barockstil, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

18002. FÅTÖLJER, 1 par, barockstil, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

Svartlackade. Skurens dekor av lejonhuvuden. Skyltmärkta NK.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 307