SATSBORD, 3 delar, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

18001. SATSBORD, 3 delar, Nordiska kompaniet, 1900-tal.

Mahognyfaner. Skyltmärkt. Största bordets mått längd 55, bredd 37, höjd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 951