HYLLA, Hans J Wegner.

HYLLA, Hans J Wegner.
1800189. HYLLA, Hans J Wegner.

HANS J. WEGNER, hylla, RY 21, Ry Möbler, Danmark 1950-tal.

Teak. Två sektioner med sidavdelare. Längd 100, djup 18, höjd 23 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare, fläckar, flisa, flertalet tillagda hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 456