MICHAEL THOROGOOD, 20TH CENTURY. INSEKTSSTUDIER.

1799985. MICHAEL THOROGOOD, 20TH CENTURY. INSEKTSSTUDIER.

olja på duk, signerad nedre vänster, 46 x 36cm, oramad.
Från A North London Lägenhet.

vissa ytmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Från A North London Lägenhet.

vissa ytmärken.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 519