Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HANS-ERIC ERIKSSON. Flöjtspelande kvinna, olja på pannå, signerad.
179981. HANS-ERIC ERIKSSON. Flöjtspelande kvinna, olja på pannå, signerad.
73 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
73 x 65 cm.
Auktionshuset Kolonn
962