ZENITH FICKUR 1930-TAL.

ZENITH FICKUR 1930-TAL.
1799743. ZENITH FICKUR 1930-TAL.

Zenith, fickur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, mineralglas, serie nr. 8255174, verk nr. 3090154, diam ca 44 mm.

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962