BORDSUR, Bulova, Accutron Spaceview, 1960/70-tal.

1799562. BORDSUR, Bulova, Accutron Spaceview, 1960/70-tal.

Fodral i borstat stål
Urverk märkt 1-364452 M5
Längd 8, djup 3, höjd 4 cm
Originalbox medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fodral i borstat stål
Urverk märkt 1-364452 M5
Längd 8, djup 3, höjd 4 cm
Originalbox medföljer.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 2 387