ERKKI KOPONEN. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1946.

17994. ERKKI KOPONEN. Landskap, olja på duk, signerad och daterad 1946.

38 x 46 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 691