GOLVLAMPA, 1950-tal.

GOLVLAMPA, 1950-tal.
179938. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Svartlackerat stål. Klädd med plastband.

Bruksslitage, smärre skador på banden.

Gör en kostnadsfri värdering!
179938. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Antal besök: 673