SIDEBOARD. Dansk design. 1950/60-tal.

179927. SIDEBOARD. Dansk design. 1950/60-tal.

Sideboard med tre skjutdörrar och central del med barskåp med belysning och tre lådor. Två hyllplan på respektive sida.
Infällda handtag. Kopplade snedställda ben.
Längd, 190 cm
Höjd, 108 cm
Djup, 44 cm.

Bruksslitage med vattenringar och repor.
Lätta fuktskador höger undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, 190 cm
Höjd, 108 cm
Djup, 44 cm.

Antal besök: 8 090