SOFFA, 1900-talets mitt.

SOFFA, 1900-talets mitt.
1799052. SOFFA, 1900-talets mitt.

Klädsel i William Morris "Chrysanthemum", lösa plymåer, höjd ca 62 cm, 212x81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 959