Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OVE JEPSEN. "Santa Brigida", olja på duk, signerad 64.
179899. OVE JEPSEN. "Santa Brigida", olja på duk, signerad 64.
54 x 64 cm.
Något krackelerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 64 cm.
Något krackelerad.
Göteborgs Auktionsverk
2 112