SIDOBORD, skiva i mörkbetsad fanér samt inläggning av rotting, benställning i betsat trä, samtida.

1798854. SIDOBORD, skiva i mörkbetsad fanér samt inläggning av rotting, benställning i betsat trä, samtida.

Höjd ca 62, 50x50 cm.

Bruksslitage, repor, märken, skivan med fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62, 50x50 cm.

Antal besök: 551