STOLAR, 3 st, rikligt skurna, med monogram, 1900-tal.

179869. STOLAR, 3 st, rikligt skurna, med monogram, 1900-tal.

Stolar 3 st, ek.

Bruksslitage, stötmärke
1 st ben av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 3 st, ek.

Bruksslitage, stötmärke
1 st ben av.

Antal besök: 757