FÅTÖLJ med FOTPALL, möjligen Danmark, Omkring 1900-talets mitt.

179852. FÅTÖLJ med FOTPALL, möjligen Danmark, Omkring 1900-talets mitt.

Rygghöjd 93 cm.

Slitage, märken, repor, stötskador. Klädsel med omfattande slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 93 cm.

Antal besök: 760