Collier i sterling silver med en tand
Hängets höjd 2,7 cm
Halsband längd 39,5 cm
Halsband stämplat 925, FBM
Vikt 22,15 gram.
Bruksslitage.
Hängets höjd 2,7 cm
Halsband längd 39,5 cm
Halsband stämplat 925, FBM
Vikt 22,15 gram.
Bruksslitage.