COLLIER, Sterling silver, Tand.

1797997. COLLIER, Sterling silver, Tand.

Collier i sterling silver med en tand
Hängets höjd 2,7 cm
Halsband längd 39,5 cm

Halsband stämplat 925, FBM

Vikt 22,15 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängets höjd 2,7 cm
Halsband längd 39,5 cm

Halsband stämplat 925, FBM

Vikt 22,15 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 473