TAKLAMPA, krom, glaskupa, beige, funkistyp.

1797670. TAKLAMPA, krom, glaskupa, beige, funkistyp.

Höjd ca 72 cm

Proveniens: Näsby Slott, Täby.

Mindre märken, metallfäste med slitage, oxidation. Ej funktionstestad.

Tema

Armatur-special

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm

Tema

Armatur-special

Antal besök: 1 173