Vas, blått glas, Vas Vitreum, signerad.
Vas, rosa glas, ej signerad.
Höjd ca. 23-24,5 cm.
Bruksslitage.
Vas, rosa glas, ej signerad.
Höjd ca. 23-24,5 cm.
Bruksslitage.