SKÅL, silver, 900, Turkiet.

SKÅL, silver, 900, Turkiet.
1797635. SKÅL, silver, 900, Turkiet.

Oval skål med genombruten dekor.
Stämplad 900 E54
Längd ca 18,5 cm
Vikt ca 302 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 900 E54
Längd ca 18,5 cm
Vikt ca 302 gram.

Smärre slitage.

Antal besök: 436