Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
TOMTAR och PÅSKSAKER, 1900-2000-tal.
179762. TOMTAR och PÅSKSAKER, 1900-2000-tal.
Höjd ca. 7-50 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 7-50 cm.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
536