VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-tal.

179699. VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-tal.

Mahogny
Bredd 90, djup 36, höjd 167 cm.

Stötmärke, åldersslitage, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny

Nycklar saknas.

Antal besök: 848