PAUL KOSTABI (GEBOREN IN WHITTIER 1962). GRAFIK, 2 bitar.

179687. PAUL KOSTABI (GEBOREN IN WHITTIER 1962). GRAFIK, 2 bitar.

grafik, signerad nere till höger, nedre vänster
numrerad: 52/75 eller 32/75, 1 x med titeln ”SNIFF”,
2 x: 50 cm x 39 cm eller
61 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 x: 50 cm x 39 cm eller
61 x 52 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 220