LJUSKRONA 1950-tal.

LJUSKRONA 1950-tal.
179625. LJUSKRONA 1950-tal.

Tillverkad i förgylld mässing, 4 st ljuspunkter, slipade prismor, höjd 39 cm, diam 33 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
179625. LJUSKRONA 1950-tal.

Åldersslitage.

Antal besök: 760