BÄNK, "Visingsö", Carl Malmsten.

179599. BÄNK, "Visingsö", Carl Malmsten.

Längd 90, bredd 33, höjd 46 cm.

Bruksslitage samt träskador på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 992