GLAS, 22 delar, "Niva", Tapio Wirkkala, Iittala.

179586. GLAS, 22 delar, "Niva", Tapio Wirkkala, Iittala.

11 öl/grogglas.
3 whiskyglas.
8 snapsglas.

Bruksslitagen kantnagg på ett whiskyglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 öl/grogglas.
3 whiskyglas.
8 snapsglas.

Antal besök: 3 660