CHOKLADKOPP, silver, Carl Petter Norlin(verksam 1829-1844), Malmö 1844, vikt ca. 150,7 gram.

179479. CHOKLADKOPP, silver, Carl Petter Norlin(verksam 1829-1844), Malmö 1844, vikt ca. 150,7 gram.

Förgylld, höjd ca. 11,5 cm.

Graverad inskription. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, höjd ca. 11,5 cm.

Antal besök: 1 244