KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.

KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.
179457. KLOTGRILL, Weber, 2000-tal.

Diameter cirka 58 cm, höjd ca 97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 951