SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

1794467. SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 87, bredd 65 cm.

Förgyllning med slitage, bandrosett med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87, bredd 65 cm.

Antal besök: 455