SKÅP, med jaktstilleben, nyrenässans, 1800-tal.

179442. SKÅP, med jaktstilleben, nyrenässans, 1800-tal.

Skuren dekor med jaktstilleben.
Längd 70 cm. Bredd 47 cm. Höjd 119 cm.

Bruksslitage. Nyckel saknas men skåpet är öppet.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 668