VAS, glas, Orrefors, 1900-tal.

1794385. VAS, glas, Orrefors, 1900-tal.

Signerat Orrefors N2L7-121.
Höjd ca 13 cm.

Mindre repor. Bruksslitage.

Signerat Orrefors N2L7-121.
Höjd ca 13 cm.

Mindre repor. Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Nyköping, Sverige
Placering
M27
Antal besök: 57