ERLING ÄRLINGSSON. Hus vid sjö. Olja på pannå. Signerad.

179437. ERLING ÄRLINGSSON. Hus vid sjö. Olja på pannå. Signerad.

26x39 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x39 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 1 082