Byrå, valnötsfanér, mahogny, engelskstil, 1900-tal
Bredd 50 cm
Djup 36 cm
Höjd 75 cm.
Bruksslitage.
Bredd 50 cm
Djup 36 cm
Höjd 75 cm.
Bruksslitage.