CARL MALMSTEN. bänk, " Visingsö " Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

179310. CARL MALMSTEN. bänk, " Visingsö " Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Furu längd 90 cm
Höjd 44 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu längd 90 cm
Höjd 44 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 446