BORD med tidningshylla, troligen IKEA, 1950-tal.

179268. BORD med tidningshylla, troligen IKEA, 1950-tal.

Bord med tidningshylla, ben med mässingsavslut.
90 x 52, höjd 56 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 52, höjd 56 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 707