ELLEN TROTZIG. Kustmotiv. Olja på duk, signerad.

1792046. ELLEN TROTZIG. Kustmotiv. Olja på duk, signerad.

53 x 55 cm.

Ellen Trotzig (1878–1949)

53 x 55 cm.

Ellen Trotzig (1878–1949)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg Kassa
Antal besök: 1 133