DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Edwin Ollers,Rörstrand, Royal Copenhagen.

179198. DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Edwin Ollers,Rörstrand, Royal Copenhagen.

Vaser, kanna, skålar, lampetter, tenn 1930-tal med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 741